O nas

POL-CAR to przedsiębiorstwo o 60-letniej tradycji. Jeden z największych sprzedawców samochodów osobowych w kraju, wyróżniany za profesjonalizm, jakość obsługi i wyniki sprzedaży samochodów serią prestiżowych tytułów i nagród. Odznaczony Nagrodą Gospodarczą Województwa Wielkopolskiego 2004 .W Poznaniu firma zajmuje powierzchnie 49 tys. m kw., na której znajdują się salony sprzedaży Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth oraz samochodów dostawczych Fiat, a także serwis i hurtownia części zamiennych. 

Rocznie POL-CAR sprzedaje ponad 3.000 nowych aut i około 1.000 używanych, pochodzących ze skupu i rozliczenia. Ponad 1100 samochodów użytkowanych jest przez klientów w ramach wynajmu (głównie długoterminowego).

 

Najnowocześniejsze urządzenia do napraw blacharskich, lakierniczych oraz serwisowych wykorzystywane w kompleksowej diagnostyce i naprawach aut gwarantują najwyższą jakość usług. Serwis dysponujący 35 stanowiskami wykonuje blisko 50 tys napraw i przeglądów samochodów rocznie (również rejestracyjnych).Do dyspozycji klientów jest 130 aut zastępczych (na czas naprawy) i około 30 najnowszych modeli Fiata, Alfa Romeo i Lancii do jazd próbnych i prezentacji.

 

W sprzedaży hurtowej i detalicznej znajduje się kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych części i akcesoriów. Hurtownia posiada prawie 500 stałych odbiorców, a liczba zawieranych rocznie transakcji sięga 32.000.Firma oferuje również sprzedaż paliw, usługi blacharskie i lakiernicze, pomoc drogową oraz pośrednictwo finansowe.

 

POL-CAR posiada filie w Poznaniu przy ul. Wierzbięcice 2a, Ostrowie Wlkp. i Gnieźnie. Inwestuje w rozwój kadry (zatrudnia 300 pracowników) i bazę technologiczną. Posiada wybitne osiągnięcia w sporcie samochodowym, przygotowując auta do wyścigów i uczestnicząc w nich w randze Mistrzostw Polski. Wielokrotny zdobywca tytułów „ Mistrza Polski".


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się poprzez adres email: iod@pol-car.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Wybrana lokalizacja